MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Oleśnica
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Operator Wózka Widłowego.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek dostaw oraz przyjęcie ich do magazynu,
  • Kompletowanie wysyłek i zabezpieczanie materiałów przed uszkodzeniem,
  • Lokowanie komponentów na odpowiednie miejsca w magazynie,
  • Praca z dokumentacją magazynową oraz systemem komputerowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę),
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz umiejętności kandydata.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest "ORIENTA POLSKA" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (w tym na inne stanowiska) oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.