OPERATOR/PROGRAMISTA MASZYN CNC

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Selecta HR
  • Kontakt: Bartosz Wasiak
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Olsztyn
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Państwo: Polska
Selecta HR jest firmą rekrutacyjną, świadczącą usługi rekrutacji stałych, direct & executive search i head huntingu o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przełożyło się na realizację wielu projektów i satysfakcję naszych Klientów w całej Europie.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży obróbki skrawaniem stali , poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Opis stanowiska:

- Obsługa maszyn CNC ze sterowaniem typu Fanuc oraz Siemens
- Realizowanie założeń produkcyjnych
- pisanie programów
- Stosowanie się do przepisów i norm
- Analizowanie problemów i kontrola wyników

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie – warunek konieczny
- Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym
- Mile widziane wykształcenie zawodowe o profilu szlifierz lub operator maszyn skrawających
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferta
- Prace na pełen etat w dużej firmie produkcyjnej
- Praca w systemie dwuzmianowym
- wysokie wynagrodzenie plus premie i nagrody
- profesjonalną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)