DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: STE CAPITAL Sp z o.o.
  • Kontakt: Ewa Wol
  • Telefon: +48451004063
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Olsztyn
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany
Firma STE CAPITAL Sp. z o.o.  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: OLSZTYN  (warmińsko-mazurskie)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na budowie będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest konieczne - chęć do nauki i zaangażowanie są mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • gotowość do pracy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac budowlanych zgodnie z instrukcjami i wytycznymi przełożonych,
  • przygotowanie materiałów i narzędzi niezbędnych do przygotowania prac,
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo własne i innych pracowników,
  • wykonywanie prostych prac naprawczych i montażowych,
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego realizowania zadań,
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wytycznymi

OFERUJEMY:

  • praca w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wszelkich prac budowlanych. Profesjonalna kadra inżynieryjna, długoletnie doświadczenie naszych pracowników oraz elastyczność w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań gwarantują doskonałą jakość oraz terminowość oferowanych usług.