DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-6 000 PLN/m-c
  • Firma: PHU Import-Export Szic TOYOTA
  • Kontakt: Małgorzata Jaśkowiec
  • Telefon: 774013899
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

TOYOTA SZIC OPOLE zatrudni pracowników w pełnym wymiarze czasu pracy , na umowę o pracę.

miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

ASYSTENT DORADCY HANDLOWEGO DZIAŁ SAMOCHODY NOWE

Twój zakres obowiązków:

 wsparcie Pracowników Działu Sprzedaży w zakresie obiegu dokumentów;

 obsługiwanie i zarządzanie dokumentacją sprzedażową oraz flotą testową Działu;

 wspieranie działu w zakresie bezpośredniej obsługi Klienta;

 telefoniczna obsługa Klienta, budowanie relacji oraz ofertowanie;

 obsługiwanie i budowanie CRM.

 wstępne przedstawienia oferty oraz prezentowanie samochodów Klientom;

 przygotowywanie konfiguracji samochodów do zamówień;

 dbanie o ekspozycję samochodów;

 przyjmowanie dostaw samochodów;

 zarządzanie procesem doposażeń.

Czego oczekujemy?

 wykształcenie min. średnie niekoniecznie kierunkowe;

 znajomość MS Office;

 obsługa urządzeń biurowych;

 prawo jazdy kat. B konieczne;

 znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

 uczestnictwo w eventach plenerowych;

 nastawienie na wyniki i realizację celów;

 umiejętność pracy zespołowej;

 wysoka kultura osobista, komunikatywność i zaangażowanie;

 dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;

 atrakcyjny system wynagradzania;

 możliwość awansu zawodowego;

 niezbędne narzędzia pracy;

 profesjonalny onboarding;

 możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia producenckie Toyoty;

 ciekawe zadania i znaczące wsparcie merytoryczne działu handlowego;

 przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc;

 w przyszłości możliwy również rozwój zawodowy w marce premium.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected]