DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sabina Przybyła Recruitment
  • Kontakt: Sabina Przybyła
  • Telefon: +48 798 239 598
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter
Firma  HelloYobbs obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Samodzielny Rekruter

Miejsce pracy: praca zdalna

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży rekrutacyjnych
  • samodzielne pozyskiwanie kandydatów
  • znajomość języka angielskiego
  • posiadanie działalności gospodarczej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rekrutowanie kandydatów na stanowiska pracy w Holandii
  • samodzielne prowadzenie marketingu

OFERUJEMY:

  • współpracę z firmą pośrednictwa pracy w Holandii, która znajduje się na Polskim rynku ponad 20 lat
  • Stały kontakt z planistą i wsparcie
  • Wynagrodzenie w EUR
  • Kontrakt z firmą holenderską

Firma Pośrednictwa pracy poszukuje samodzielnego rekrutra do rekrutacji pracowników do Holandii. Firma znajduje się na polskim rynku ponad 20 lat. Posiadamy wiele ofert pracy znanych holenderskich agencji. Poszukujemy kandydatów w większości na stanowiska magazynowe/ orderpicker, praca fizyczna, oraz pracowników technicznych i wykwalifikowanych.

Jesli masz pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego, whatsapp lub meilowym.