DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 39-41 PLN/h
  • Firma: EURO WORK
  • Kontakt: EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
  • Telefon: 322580564
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG lub TIG - darmowy dojazd do pracy wraz z bezpłatnym zakwaterowaniem!

Miejsce pracy: Zielona Góra

Termin rozpoczęcia pracy: start od 15 Maja 2024

Czas trwania projektu: projekt trwa 2 tygodnie, istnieje możliwość kontynuacji pracy w kolejnych projektach oferowanych przez tego pracodawcę oraz możliwość stałego zatrudnienia

Pracę odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie zmian 10-12 godzin

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz MIG/MAG lub TIG. Będziesz odpowiedzialny za spawanie konstrukcji stalowych różnymi metodami (135, 111, 131, 141) w dowolnej konfiguracji. Praca wymaga aktualnych uprawnień i certyfikatów (m.in.: TUV oraz UDT), ale jest możliwość zatrudnienia bez certyfikatów jako asystent spawacza do czasu ich wyrobienia

Główne obowiązki:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodami MIG/MAG lub TIG
  • Dbanie o wysoką jakość spoin
  • Przestrzeganie standardów BHP

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych (preferowane TUV lub UDT)
  • Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG lub TIG
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym oraz w soboty

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie godzinowe 32-34 zł netto na godzinę dla spawacza MIG/MAG, 35-37 zł dla spawacza TIG.
  • Wyjazdy delegacyjne
  • Pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania
  • Narzędzia pracy oraz pełne wyposażenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

LINK DO APLIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/spawacz-mig-mag-tig-polska?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476