SPECJALISTA DS. INWENTARYZACJI SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 100-5 000 PLN/m-c
  • Firma: Multiplay Sp.zo.o.
  • Kontakt: Anna Królikowska
  • Telefon: 690269701
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska

Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej. Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych, a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem całego przedsiębiorstwa poszukujemy obecnie osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Młodszego specjalisty ds. inwentaryzacji sieci światłowodowej

  • Opole

  • 4100 – 5000 brutto/mies.

  • umowa o pracę

  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • inwentaryzacja sieci światłowodowej na słupach telekomunikacyjnych

  • inwentaryzacja sieci światłowodowej w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych

  • dokumentowanie i aktualizacja informacji o infrastrukturze światłowodowej

  • weryfikacja stanu technicznego sieci

  • oznaczanie infrastruktury zgodnie z dokumentacją techniczną

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,

  • pracę w pozytywnej atmosferze,

  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie,

Nasze oczekiwania

  • prawo jazdy kat. B.

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości

  • znajomość zagadnień z branży telekomunikacyjnej,

  • znajomość zasad budowy i funkcjonowania sieci światłowodowych,

  • obsługa elektronarzędzi

  • znajomość obsługi komputera oraz środowiska MS Office,

Mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet ubezpieczeń grupowych

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • premia za staż pracy

  • spotkania i wyjazdy integracyjne