DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 400-4 500 PLN/m-c
  • Firma: Finance Care Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ilona
  • Telefon: 508040121
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca Telefoniczny

Finance Care Sp. z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. Finance Care posiada doskonałą znajomość kultur organizacyjnych sektora finansowego, konsekwentnie wdraża politykę jakości usług, wykorzystuje nowe technologie jako wsparcie systemów zarządczych i komunikacji z Klientem.

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z  Banków w Polsce, poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w branży finansowej na stanowisku: Młodszy specjalista sprzedaży

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt z Klientami Banku w celu promowania ofert kredytu gotówkowego lub innych produktów oferowanych przez Bank,
  • Sporządzanie wniosków kredytowych i weryfikowanie zdolności kredytowej Klientów,
  • Udzielanie informacji Klientom na temat aktualnej oferty produktowej banku,
  • Dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Banku oraz budowanie trwałych relacji z Klientami.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie (zdanie matury nie jest warunkiem koniecznym, wystarczy jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja,
  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z ludźmi,
  • Umiejętność pracy w zespole, dążenie do wspólnej realizacji celów,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane- nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, etat dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Darmowy transport dla osób dojeżdżających z miasta Kalisz,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + system premiowy za realizacje wyznaczonych celów,
  • Pakiet szkoleń wstępnych przygotowujących do wykonywania pracy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie pakiet świadczeń socjalnych),
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta,
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Finance Care Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu,  ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: [email protected]. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.  Przewidywane kategorie odbiorców danych:  osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.