DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JTerra Consulting
  • Kontakt: Małgorzata Dondzbach
  • Telefon: 730533954
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Oława
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Jeśli szukasz pracy od zaraz? Lubisz prace manualne i kosmetyki? Ta oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do lekkiej pracy produkcyjnej.
Dla nas liczą się przede wszystkim wysoka motywacja i chęci do pracy.
Miejsce pracy: Oława
Zakres obowiązków:
• Realizacja procesu produkcji i pakowania drobnych produktów kosmetycznych
• Udział w akcjach sortujących, naprawczych związanych z towarami
• Kontrola jakościowa wykonanych produktów
• Udział w pracach inwentaryzacyjnych
• Efektywna praca z innymi pracownikami na wspólny wynik działu
Oczekujemy:
• Orzeczenia o niepełnosprawności
• Zdolności manualnych
• Dyspozycyjności od zaraz
• Umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
• Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie plus premię zależną od wyników działu
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 07.00-15.00
• Wdrożenie w zakres obowiązków
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

Możesz się wiele nauczyć i nie będziesz się nudził/a
Jeśli jesteś zainteresowany/a i możesz rozpocząć pracę od zaraz - wyślij do nas swoje CV.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JTerra Consulting Sp. z o. o., zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym i [do wyboru] przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)"
Nr licencji agencji zatrudnienia - 26374