DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Chemorozruch
  • Kontakt: Urszula Janiszewska
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Oświęcim
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

 Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji "Chemorozruch" sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu.

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii
i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn
i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Monter, operator CNC.

Miejsce pracy: Oświęcim.

Zakres obowiązków:

§  podstawowe prace montersko-ślusarskie,

§  wykonawstwo warsztatowe elementów konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych na podstawie dokumentacji,

§  obsługa i programowanie maszyny CNC,

§  obróbka materiałów na podstawie rysunków technicznych i specyfikacji produkcji,

§  ustawianie parametrów i narzędzi na obrabiarce CNC,

§  możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:

§  doświadczenie na podobnym stanowisku,

§  dobra znajomość dokumentacji technicznej,

§  znajomość podstaw programowania obrabiarek CNC,

§  mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych/suwnic,

  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

„Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp. z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww. firmę”. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i/c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), ponieważ wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.