DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Aflofarm Farmacja Polska
  • Kontakt: Pulina Przyłoga
  • Telefon: +48519594181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pabianice
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zadania – zakres obowiązków:
  • liderowanie i realizacja projektów inwestycyjnych w obszarze technicznym
  • podejmowanie decyzji w zakresie przydzielonych projektów w ramach budżetu, harmonogramu oraz zasobów wewnętrznych w projekcie
  • realizacja projektu zgodnie ze standardem prowadzenia projektów oraz dbanie o komunikację w projekcie
  • współpraca i nadzór nad firmami zewnętrznymi
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas realizacji projektów
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną, wewnętrznymi procedurami, instrukcjami i dokumentacją jakościową w ramach prowadzonych projektów
  • udział w procesie wyboru dostawców oraz negocjacji warunków w prowadzonych projektach
Co jest dla nas ważne:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane o kierunku technicznym (automatyka i robotyka, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn)
  • dwa lata doświadczenia w obszarze technicznym lub zarządzaniu projektami technicznymi
  • biegła znajomość pakietu office oraz AutoCad
  • język angielski dobry w mowie i piśmie (B2)
  • prawo jazdy kat. B
  • analityczne podejście
  • umiejętność pracy samodzielnej i pracy pod presją czasu
  • zdolność rozwiązywania problemów
  • entuzjazm
  • mile widziane - wykształcenie wyższe w Zarządzaniu Projektami (certyfikaty PMI, Prince2®, IPMA)
  • mile widziane - doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • mile widziana - znajomość MS Project
  • mile widziana - znajomość zasad GxP
Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie