MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI OBSZAR NIEZGODNOŚCI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Aflofarm Farmacja Polska
  • Kontakt: Dominika Nierychlewska
  • Telefon: 42 2068262
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pabianice
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Firma Aflofarm Farmacja Polska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice, woj. łódzkie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe spożywcze, chemiczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi Outlook, Teams, Word, Excel, PowerPoint
  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem niezgodności, i/ lub pracy w obszarach wytwarzania jako technolog, inżynier procesu lub operator procesów- mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami
  • Umiejętność ustalania priorytetów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie niezgodności dla kosmetyków, suplementów diety, wyrobów medycznych, produktów leczniczych w tym walidacji czyszczenia, warunków wytwarzania, itp
  • Ocenę prowadzonych postępowań wyjaśniających oraz działań CAPA
  • Opracowywanie i udział w analizach ryzyka
  • Przeprowadzanie kontroli obszarów wytwarzania
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opiniowanie dokumentów systemowych oraz ich opracowywanie
  • Przygotowywanie zestawień w zakresie koordynowanych tematów
  • Udział w kontrolach i audytach kontrahentów
  • Udział w inspekcjach

OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • Umowę o pracę – to u nas standard
  • Zadbamy o Twoją formę – karta Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • Zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • Zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • Zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • Zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • Zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego