MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pakość
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Portier

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik Gospodarczy – Portier

Praca poniedziałek – piątek

I zmian: od 5:00 do 13:00

II zmiana od 15 do 23:00

 Oczekiwania

·  sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialności, konsekwencji w

działaniu

·  dokładności oraz zaangażowania

·  umiejętności obsługi podstawowych urządzeń ogrodniczych

·  mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·  mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

OPIS STANOWISKA / OBOWIĄZKI

I zmiana

·  wydawanie kluczy osobom upoważnionym i odbieranie ich po zakończeniu dnia pracy

·  prowadzenie ewidencji pojazdów wjeżdżających na teren firmy i wyjeżdżających

·  prowadzenie ewidencji i legitymowanie osób pozostających w budynku po godzinach pracy

·  dokonywanie nieregularnych weryfikacji kontrolnych

II zmiana

·  pilnowanie terenu- zamykanie bram wejściowych, sprawdzanie pomieszczeń i ich

·  zabezpieczeń, sprawdzanie czy na terenie zakładu nie znajdują się osoby postronne

·  dokonywanie obchodów placu, szczególnie po  zakończeniu pracy po opuszczeniu go przez pracowników

·  prowadzenie ewidencji nieprawidłowości zaobserwowanych w trakcie obchodu

·  powiadomienie odpowiednich służb w razie konieczności- pożar, włamanie, awaria itp.

·  utrzymanie porządku na halach produkcyjnych i terenie zewnętrznym zakładu

·  pielęgnacja zieleni w sezonie

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę

Wynagrodzenie 3010,00 brutto + premia do 10%

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- spotkania integracyjne
- preferencyjne pożyczki
- parking dla pracowników
- paczki świąteczne
- program rekomendacji pracowników
- możliwość uzyskania uprawnień
- pikniki rodzinne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected]