DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 6 000-11 000 PLN/m-c
  • Firma: BM RELOCATION SERVICES SP. J.
  • Kontakt: Jarosław Bagiński
  • Telefon: +48 534203975
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Piaseczno
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz

Praca w formie wyjazdu na sezon letni (od maja do października 2023, kilka miesięcy) do krajów Europy Zachodniej - Holandia, Belgia, Niemcy. Praca w ekipach 3-osobowych (1 lider + 2 pakowaczy), na ekipę przypada samochód dostawczy i niezbedne narzędzia.

Pakowacz/Packer

Nasze oczekiwania:

- chęci i zaangażowanie w pracy

- kultura osobista

- sprawność fizyczna

- znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego, francuskiego) pożądana, lecz nieobowiązkowa

- prawo jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego wskazane

Zakres obowiązków:

- pakowanie i zabezpieczanie mienia, montaż i demontaż mebli

- załadunek na odpowiedni środek transportu

- rozładunek i rozpakowanie mienia

Zapewniamy:

- zakwaterowanie i transport z/do pracy

- dojazd do/z krajów zachodnich oraz wszystkie podróże służbowe

- szkolenie zawodowe, BHP i umiejętności komunikacyjnych

- odzież i obuwie robocze

- dodatkowe ubezpieczenie

Warunki pracy:

- wynagrodzenie zgodne ze stawkami godzinowymi na rynku pracy w danym kraju

- czas pracy 90 godzin w dwutygodniowym okresie roboczym

- prawdopodobieństwo nadgodzin i pracy w dni wolne

Lider ekipy/Team Leader

Od lidera ekipy oczekujemy realizacji dodatkowych zadań i posiadania następujących umiejętności:

- doświadczenie w branży przeprowadzkowej

- dobra znajomość języka angielskiego

- znajomość standardów pakowania eksportowego

- umiejętność zarządzania 3-osobowym zespołem i planowania czasu pracy ekipy

- kontakt z biurem i klientami

- uzupełniające szkolenie specjalistyczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji w wyjazdów do pracy za granicą, na których panuje sympatyczna i koleżeńska atmosfera. Wielu naszych pracowników wyraża chęć ponownego wyjazdu w kolejnych latach.

* Prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia w wysyłanych do nas aplikacjach:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BM Relocation Services w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Jarosław Bagiński, Recruitment Coordinator

tel.: +48 534 203 975, e-mail: [email protected]

BM Relocation Services, www.bmrelo.com