MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. BHP

Twój zakres obowiązków:

-nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem firmy w zakresie BHP,

-zarządzanie, bezpieczeństwem pracy oraz ochroną środowiska naturalnego zgodnie z wymaganiami,

-doradztwo w zakresie tworzenia procedur oraz instrukcji wykonywania pracy,

-raportowanie zgodnie z obowiązującym prawem i procedurami grupy do wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy,

-proaktywne uczestnictwo w realizacji celów i polityki BHP grupy NSI,

-audyty wewnętrzne obejmujące sprawy wymogi prawne,

-organizacja pod kątem BHP prac budowlano – montażowych wraz z audytami podczas prowadzenia prac (delegacje),

-doradztwo w zakresie przygotowania zmian w dokumentach, procedurach dotyczących bezpieczeństwa pracy,

-przeprowadzanie oceny i aktualizacja ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,

-udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami,

-kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska,

-organizacja i prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP.

Nasze wymagania

  • kwalifikacje określone dla Specjalisty BHP,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w służbach BHP,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • fundusz socjalny i prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • stacjonarną prace w Naszym biurze w Piastowie k. Warszawy.

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie wypoczynku

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą

Świadczenia dodatkowe:

Pakiety i karty sportowe

Prywatna opieka medyczna