DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Idea Arkadiusz Kardyś
  • Kontakt: Zbigniew Bielecki
  • Telefon: +48720700440
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Chciałbyś pracować biurze, ale mimo wszystko mieć możliwość spotkań biznesowych w terenie ?

Branża elektryczna i zakupów nie jest Ci obca?

Świetnie się składa. Bo jeśli wszystko się zgadza chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego zespołu jako Specjalista ds. handlu.

    • Oferujemy za Twoje doświadczenie i pracę:
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • stabilne zatrudnienie w firmie o polskim kapitale
      • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
      • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
      • prywatną opiekę medyczną
      • niezbędne narzędzia do pracy
    • Twoje zadania to:
      • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
      • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowej współpracy ze stałymi klientami
      • sprzedaż asortymentu i osprzętu elektrycznego
      • negocjacja warunków handlowych z klientem/dostawcą
      • przygotowanie zapytań przetargowych
      • obsługa i wysyłanie zapytań ofertowych
    • Oczekujemy od Ciebie:
    • doświadczenia w branży elektrycznej – min. 1 rok
    • doświadczenia w przygotowaniu zapytań i ofertowaniu
    • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności
    • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych B2B
    • prawa jazdy kat. B

Jeśli potrafisz podzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem Twój dojrzały  wiek będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś osobą, która szuka stałej pracy to napisz lub aplikuj do nas dołączając swoje CV poprzez formularz strony.