SPECJALISTA\KA DS. PŁAC I KADR

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Devpark Sp. z o.o.
  • Kontakt: DevPark
  • Telefon: 793500033
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Piła
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Zakres obowiązków:

·        przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracownika

·        naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych

·        sporządzanie raportów i deklaracji rozliczeniowych dla ZUS, GUS,US,PEFRON

·        znajomość i obsługa PPK

·        zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

·        rozliczanie oraz ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych

·        rozliczanie i ewidencjonowanie zajęć komorniczych

·        wystawianie zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców

·        obsługa płacowo- kadrowa  wykonywana jest przy pomocy programu GRATYFIKANT, Płatnik

Wymagania :

·        co najmniej 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku

·        znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,

·         zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz wszelkich aktualnie obowiązujących przepisów w tym zakresie

·        znajomość programu Płatnik  i  GRATYFIKANT

·        znajomość pakietu Microsoft Office

·        samodzielność, odpowiedzialność, sumienność oraz doskonała organizacja pracy

Oferujemy :

·        wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji;

·        zatrudnienie w wymiarze i formie satysfakcjonującej kandydata

·        możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;

·        niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

·        dofinansowanie do karty Multisport

·        przyjazne warunki i miła atmosfera pracy

.        praca w Pile

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do CV należy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Specjalista ds. płac i kadr” przez administratora danych – spółkę Devpark sp. z o.o.. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.