DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000-9 000 PLN/m-c
  • Firma: Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.
  • Kontakt: Piotr Kuźniak
  • Telefon: +48 691 140 909
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego klienta - firmy z branży materiałów dekoracyjnych/ wykończeniowych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Content Editor

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: 7000- 9000 brutto

Celem stanowiska jest opieka nad całokształtem treści i wizerunku 3 sklepów internetowych (rynek polski). Warto zaznaczyć, że jest to stanowisko nowe w strukturze organizacji.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad kompleksowym zakresem treści i kreowaniem wizerunku na stronach www, zapewniając spójność i efektywność.
  • Optymalizacja stron pod kątem SEO oraz wykorzystanie narzędzi takich jak Google Analytics do ciągłego doskonalenia ich wydajności.
  • Zapewnienie poprawności wyglądu i funkcjonalności stron w obszarze kodowania HTML i CSS.
  • Projektowanie infografik, wykresów oraz grafik, we współpracy z zespołem, celem zapewnienia atrakcyjnego i funkcjonalnego designu.
  • Zapewnienie optymalnego doświadczenia użytkownika (UX) poprzez dbałość o intuicyjność i satysfakcjonujące interakcje z treściami.
  • Kreowanie układów kategorii oraz opisów produktów, obejmując projektowanie wzorców i szkiców, dbając o estetykę i czytelność.
  • Zarządzanie treściami poprzez wprowadzanie, edycję i modyfikację materiałów za pośrednictwem CMS, zapewniając spójność i aktualność informacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku przez co najmniej 2 lata.
  • Umiejętność analizowania i wyróżniania kluczowych treści.
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS.
  • Znajomość narzędzi graficznych, np. Photoshop.
  • Doskonałe umiejętności redakcyjne i kreatywność w pisaniu.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2).
  • Samodzielność, organizacja oraz dbałość o detale.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Elastyczny zakres płacowy od 6000 do 9000 zł brutto z możliwością negocjacji wynagrodzenia w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata.
  • Wsparcie zespołu copywriterów oraz specjalistów zewnętrznych.
  • Organizowane wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
  • Praca hybrydowa na początku- potem model pracy możesz dostosować do swoich potrzeb.
  • Jeśli zdecydujesz się na udział w specjalistycznych szkoleniach, twój przyszły pracodawca będzie aktywnie wspierał cię w Twoim rozwoju.

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉️ [email protected]

☎️ 791 056 111