DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Progres
  • Kontakt: Bartosz
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik
Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm.

Dla naszego Klienta –  Firmy zajmującej się produkcją opakowań jednorazowych z tworzyw sztucznych, obecnie jednego z 9 zakładów produkcyjnych wchodzących w skład europejskiej grupy Sirap – poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromechanik

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Uczestnictwo w procesie konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Minimalizowanie strat produkcyjnych,
  • Optymalizacja produkcji,
  • Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie ze standardami jakości zakładu.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne elektryczne lub podobne,
  • Konieczne - uprawnienia SEP 1kV,
  • Wiedza ogólna na temat: hydrauliki, pneumatyki, automatyki, elektroniki, itp.,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,
  • Dokładność w wykonywanych zadaniach i zaangażowanie.

  • Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Zmianowy system pracy
  • Pakiet medyczny LUX MED
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych - SYSTEM OK