DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 900 PLN/m-c
  • Firma: Ipf medical 2 Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Khoury
  • Telefon: 503 090 703
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Fizjoterapeuta
FIZJOTERAPEUTO! Nowe możliwości zawodowe czekają na Ciebie we Francji!
Francuskie termy położone w centralno-wschodniej Francji, oferują wakaty dla fizjoterapeutów.

Miejsce pracy: Termy - Francja, region Grand-Est, departament Vosges (nr 88)

CO OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie w wysokości ok. 3000 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 900 zł brutto/ miesiąc).
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres trwania kontraktu (kawalerka typu studio).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line z lektorem).
  • Bezpłatna nostryfikacja dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
ZADANIA:
  • Praca z pacjentami ze schorzeniami reumatologicznymi, ze schorzeniami układu pokarmowego i moczowego oraz z nadwagą. Wykonywanie masaży na mokro z użyciem wody termalnej oraz na sucho z użyciem balsamu, a także mobilizacja pacjentów w basenie.
WYMAGAMY:
  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii i minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Prześlij swoje CV na adres [email protected]
  • Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: Katarzyna Khoury +48 503 090 703