DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 320 PLN/m-c
  • Firma: Ipf medical 2 Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Khoury
  • Telefon: 503 090 703
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Fizjoterapeuta

FIZJOTERAPEUTO! Chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową we Francji? Świetnie! Szpital w regionie Grand Est ma dla Ciebie wakat. Kompleksowo i bezpłatnie przygotujemy Cię do 10-cio miesięcznego wyjazdu.

MIEJSCE PRACY: SZPITAL – Francja – region Grand Est – departament Aube

OFERUJEMY:

  • Umowa na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie ok. 3085 € brutto/ miesiąc (czyli około 13320 zł brutto)
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 3 miesięcy, a następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajmu ok. 550 €/ msc).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line z lektorem).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €.

ZADANIA:

Do obowiązków fizjoterapeuty należy m.in. rehabilitacja pacjentów dorosłych i geriatrycznych ze schorzeniami z zakresu ortopedii, traumatologii, neurologii, pulmonologii.

WYMAGAMY:

  • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii
  • Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe

Prześlij swoje CV na adres: [email protected]

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

☎ tel. 503 090 703

Preferujesz pracę w placówce medycznej innego typu (np. w termach, centrum rehabilitacji czy tez klinice, itd.)? Koniecznie odezwij się do nas! Wspólnie poszukamy dla Ciebie odpowiedniej oferty!