DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: In-Serv Team Sp. z o.o.
  • Kontakt: InServ
  • Telefon: 733976321
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długofalowej relacji biznesowej, realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,

  • aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,

  • budowanie bazy Klientów w oparciu o moduł CRM,

  • stała współpraca z koordynatorem ds. rekrutacji,

  • reprezentowanie firmy na targach krajowych oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych,

  • możliwe wyjazdy w delegacje zagraniczne.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem,

  • Nastawienie na cel,

  • Chęć wyszukiwania i kontaktowania się z nowymi Klientami,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Chęć rozwoju swojej kariery w sprzedaży i bycia samodzielnym handlowcem,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,

  • Motywacyjny system premiowy,

  • Bonusy pieniężne lub w postaci voucherów hotelowych za realizacje założonych celów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wpływ na rozwój Firmy,

  • Programy szkoleniowe,

  • Pracę w zgranym i młodym zespole,

  • Dofinansowanie do karty Multisport Classic lub Multisport Plus,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne