PRACA DLA STUDENTA - TWORZENIE BAZ KONTAKTÓW

DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: In-Serv Team Sp. z o.o.
  • Kontakt: In-Serv
  • Telefon: Brak
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Jesteś studentem, szukasz pracy i okazji do zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie? Dołącz do nas! Poszukujemy młodych, zaangażowanych osób, które pomogą nam w tworzeniu baz kontaktów. Oferujemy stabilne zatrudnienie, pełne wsparcie i możliwość zdobywania doświadczenia współpracując z naszymi działami sprzedaży, rekrutacji i promocji.

ZADANIA

  • uzupełnianie bazy kontaktów (w oparciu o wskazane źródła)

  • poszukiwanie nowych źródeł kontaktów

  • współpraca z handlowcami w poszukiwaniu leadów

  • wsparcie działu sprzedaży i promocji przy nowych projektach

OCZEKIWANIA

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - chcemy żebyś zdobywała/zdobywał je stopniowo razem z nami! Chcemy Cię uczyć i wspierać na każdym kroku. Oczekujemy tylko zaangażowania, rzetelności, otwarcia na nowe rzeczy i pozytywnego nastawienia do pracy. Nie chcemy oferować Ci stażu czy praktyk - chcemy dać Ci realne zadania, przy których rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności oraz znacząco uzupełnisz swój domowy budżet!

Nie traktujemy pracy jako koniecznego obowiązku - praca z nami ma być przyjemnością i wspólnym celem grupy pozytywnych ludzi. Wierzymy, że możesz zostać jedną/jednym z nas i rozpocząć swoją karierę zawodową z uśmiechem i satysfakcją!

ZAPEWNIAMY

  • stabilne zatrudnienie i dogodne godziny pracy

  • wypłata odpowiadająca zaangażowaniu - zawsze na czas!

  • pełne wsparcie w rozwoju ze strony wszystkich działów naszej firmy

  • niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy

  • wygodne miejsce pracy tuż przy Rynku Wildeckim

  • integracje, pakiety benefitów i wiele więcej!

CO ROBIMY

Jesteśmy grupą zajmującą się pozyskiwaniem profesjonalnych pracowników dla naszych partnerów. Działamy już blisko dekadę, więc możesz być pewna/pewny, że trafiasz do stabilnej i godnej zaufania polskiej firmy. Działamy z Poznania, a zlecenia realizujemy w całym kraju. Nasi kontrahencie pochodzą natomiast z Europy - głównie Niemiec i Szwecji. Branże, w których czujemy się najmocniejsi to budownictwo oraz hotelarstwo i gastronomia.