PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA NA RYNKI ZAGRANICZNE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Jesteśmy firmą produkcyjno – handlową w 100% z kapitałem polskim, posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych osób. Dołącz do naszego zespołu, jako:

Pracownik ds. obsługi klienta na rynki zagraniczne z językiem angielskim

Miejsce pracy:  Jasin, Swarzędz (woj. wielkopolskie)

Twój zakres obowiązków:
• Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych (ofertowanie, mailing),
• kontakt z potencjalnymi klientami na rynkach europejskich,
• weryfikacja dokumentów otrzymanych od klientów/wysyłanych do klientów (faktury, zamówienia),
• stałe udoskonalanie efektywności realizowanych działań operacyjnych i sprzedażowych,
• realizacja założonych planów biznesowych.

Nasze wymagania:
Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
• Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z klientem,
• lubisz pracę z klientem i potrafisz nawiązać pozytywny kontakt z rozmówcą w języku angielskim,
• możesz pochwalić się umiejętnościami sprzedażowymi lub sukcesami w relacjach z klientami,
• jesteś otwarty na naukę i rozwój osobisty, chętnie podejmujesz się nowych wyzwań,
• cechuje Ciebie empatia i chęć pomagania,
• Pakiet Ms Office nie stanowi dla Ciebie tajemnicy.

To oferujemy:
• Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji, której usługi są wysoce cenione na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia lub umowy o pracę (do uzgodnienia),
• wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny
• pracę biurową stacjonarną, w dni robocze, w godzinach biznesowych 8:00-16:00,
• możliwość rozwijania i wdrażania własnych pomysłów,
• benefity pracownicze - prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
• spotkania integracyjne,
• brak dress codu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłączeni z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LIQUIDER POLAND SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, KRS: 0000621078, NIP: 7773264101, REGON: 364574621 z siedzibą w Jasinie przy ul. Poznańska 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji“.