DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 3 500-4 100 PLN/m-c
  • Firma: Asistwork Sp.z o.o.
  • Kontakt: Asistwork
  • Telefon: 887773855
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Nasz Klient – to firma o stabilnej sytuacji rynkowej szukająca stałej załogi pracowników do prężnie rozwijającego się magazynu. Firma to największy w Europie klub zakupowy, która oferuję wyjątkowe produkty do wyposażenia wnętrz.

Lokalizacja: Robakowo

Darmowy transport z Poznania, Gniezna, Środy Wielkopolskiej, Śremu

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
  • foliowanie i oznaczanie towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • prosta obsługa skanera
  • przepakowywanie asortymentu
Oczekujemy:

  • sumienność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy 6-14 / 16-24 – wg grafiku

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3500 brutto / m-c
  • premia frekwencyjna 500 zł brutto / m-c – wystarczy chodzić w każdy dzień grafikowy do pracy
  • dodatkowe premie comiesięczne za przestrzeganie BHP do 100 zł brutto
  • możliwość uzyskana dodatkowej jednorazowej premii BHP do 100 zł brutto
  • umowę o pracę na cały etat
  • darmowy transport do i z pracy – mamy kilka lokalizacji, Ty wybierasz gdzie wsiadasz
  • przerwa wliczona w czas pracy
  • darmowy obiad każdego dnia
  • możliwość awansu i szkoleń w firmie ( m.in. Team Leader, Mentor)
  • kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • opiekę medyczną LUX-MED

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania
Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego
Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych