DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Devpark Sp. z o.o.
  • Kontakt: DevPark
  • Telefon: 793500033
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista JAVA

Poszukujemy Regular Java Developera, który dołączyłby do zespołu projektowego w pełnym wymiarze czasu i pracował nad projektem w pełnym cyklu życia produkcji oprogramowania t.j.:

  • analiza i rozwój specyfikacji funkcjonalnych
  • analiza danych źródłowych
  • definiowanie wymagań biznesowych
  • projektowanie
  • rozwój i utrzymanie powdrożeniowe systemów informatycznych dedykowanych do obsługi nowoczesnych procesów biznesowych
  • wsparcie i testy użytkowników
Twoje obowiązki:
  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów opartych na Javie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów
  • Rozwiązywanie problemów podczas realizacji projektów
Twoje doświadczenie:
  • 1 rok doświadczenia w projektach realizowanych kompleksowo w pełnym cyklu produkcji oprogramowania
  • znajomość wzorców projektowych i SOLID
  • praca nad ciekawymi projektami na przykład związanymi z technologią blockchain
Oferujemy:
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • wyjazdy firmowe i spotkania
  • ścieżkę kariery oraz zdefiniowane okresy wzrostu wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowo pracy zdalnej
  • dowolną formę zatrudnienia
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z karty Fit Profit

Dodatkowe profity

ELASTYCZNOŚĆ GODZIN PRACY

możesz wybrać w jakich godzinach najwygodniej Ci się pracuje

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

możesz pracować w jednym z naszych biur (Poznań, Piła, Kraków) lub całkowicie zdalnie

DBAMY O TWÓJ ROZWÓJ

na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje

CIEKAWE PROJEKTY

pracujemy dla firm z całego świata i różnych branż

INTEGRACJA

organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

będziesz miał dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych