DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-6 500 PLN/m-c
  • Firma: Devpark Sp. z o.o.
  • Kontakt: DevPark
  • Telefon: 793500033
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Informatyk

Idealny kandydat powinien:

  • Być żywo zainteresowany nowoczesnymi metodami sprzedaży, co będzie wykorzystywane w budowaniu wartościowego lejka sprzedaży
  • Posiadać min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w firmach softwareowych, zajmujących się dostarczaniem usług IT lub integracją rozwiązań IT
  • Mieć wysokie umiejętności analityczne wykorzystywane przy wyszukiwaniu odpowiednich osób decyzyjnych
  • Opierać swoją filozofię sprzedaży o realne wartości i potrzeby klienta
  • Znać język angielski (poziom umożliwiający swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami.
  • Mieć energię i chęć do działania.
  • Posiadać umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Posiadać prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1+

Twoje zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży poprzez spotkania z klientem, rozmowy telefoniczne, maile, social-selling
  • Aktywne działania mające na celu pozyskanie nowych klientów (usługi IT, nowe technologie)
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami zagranicznymi(USA, Kanada, Europa Zachodnia)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy zgodny z tym, co naprawdę potrafisz osiągnąć
  • Dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi
  • Pracę przy ciekawych biznesach i projektach on-line
  • Długoterminową współpracę i stabilność
  • Niezależność, samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Środowisko otwarte na dyskusje i Twoje własne pomysły
  • Kartę MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy: model hybrydowy/zdalnie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Devpark sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wspólnej 15/1 62-052 Komorniki dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Devpark sp. z o.o.. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Devpark sp. z o.o. nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności..