DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000-14 000 PLN/m-c
  • Firma: Crafton
  • Kontakt: Dilan Efe
  • Telefon: +48 573429008
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
UX Analyst

Opis stanowiska

W Crafton projektujemy User Experience dla ministerstw z Arabii Saudyjskiej i najbardziej prestiżowych marek w Polsce.

Chcesz działać z nami dla PLL LOT, Saudi Telecom, Żabka lub Saudi Space Commission?

Wbijaj do nas! Załatwimy Ci nowe wyzwania przy naprawdę topowych projektach! Żadna utrzymaniówka na white label!

Mamy zajebiste biuro w centrum Poznania i większość naszego teamu lubi pracę hybrydową. Dlatego fajnie jakbyś mieszkał w okolicach Poznania i czasem lubił wpaść przybić z nami żółwika ;-). Aczkolwiek też jesteśmy otwarci na pracę typowo zdalną, jeśli masz sporo doświadczenia.

Szukamy ludzi, którzy razem z nami będą rozwijać swoje pasje i skilla oraz:

 chcą dostarczać użyteczne rozwiązania dla największych klientów zmieniających rzeczywistość - na spotkaniu powiemy coś więcej ;-)

 kochają badać, analizować i optymalizować User Experience

 mają co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w analizach UX

 nie mają czasu za zrobienie swojego portfolio, ale posiadają mocne realizacje w szufladzie

 są znudzeni pracą przy obecnych projektach, które ich nie rozwijają

 mówią bardzo dobrze po angielsku

Na początek zaoferujemy Ci w zależności od skilla: 7 000 – 14 000 tys netto w B2B (lub ekwiwalent UoP). O benefitach nie będziemy pisać, bo to standard i wszyscy to samo piszą, więc po co marnować miejsce w ogłoszeniu? Jakby co znajdziesz je na naszej stronie w zakładce Kariera.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź szybko na naszą stronę www.crafton.pl, zobacz portfolio, stronę kariery i pisz wiadomość!

Po krótkiej wymianie maili, spotkamy się i zaczynamy działać najlepiej już od teraz!