MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Przemyśl
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji szyjącej

Miejsce pracy:

Jarosław

Obowiązki:

- Realizacja zmianowego planu produkcyjnego poprzez uszycie określonej ilości poszyć samochodowych w wymaganym standardzie jakościowym

Informacje o wakacie:

- umowa o pracę - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- praca od poniedziałku do piątku, opcjonalnie soboty

- praca w systemie 2 lub 3 zmianowym (w godzinach 6-14, 14-22)

- wynagrodzenie 3600 brutto + motywujący system premiowy

- dobra atmosfera w pracy

- dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

Wymagania:

- zdolności manualne

- rzetelność, solidność, dyspozycyjność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.