АВТОЗАВОД-ВУЗКОВИЙ З UDT

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 22-23 PLN/rok
  • Firma: https://carpediempersonal.eu/
  • Kontakt: Carpediem Poland Sp. z o.o.
  • Telefon: 887049998
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Prószków
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Фірма Carpediem Poland запрошує до роботи:

Автозавод-Вузковий з UDT

м.Ополе

ВИМОГИ:

  • знання польської мови
  • документ UDT
  • вміння працювати в команді
  • готовність працювати по-змінно

ОБОВ'ЯЗКИ:

  • робота на вузку
  • завантаження і розвантаження

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • оплата:  22 - 23 зл/нетто+премія (залежно від досвіду роботи)
  • графік роботи: Пн – Сб по 10-12 год/день ( робота в 2-3 зміни)
  • проживання: надаємо безкоштовно , пари проживають окремо

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Тип договору: Umowa Zlecenie ( за пів року можна перейти на Umowę o pracę )
  • Безкоштовне житло
  • Робочий одяг надається
  • З/П щоміця 10 числа на карточку
  • Можливість щотижня брати аванси

Легальність нашої діяльності підтверджена сертифікатом

Kraz 6760.

Я, даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей мого майбутнього прийому на роботу , організованого Carpediem Poland Sp. z o.o. вул.Опольско 30, 46-060 Прушкув. KRS 0000359231