MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Płock
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Firma TRUKAM obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter rurociągów

Miejsce pracy: Płock, Polska

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadanie uprawnień na połączenia kołnierzowe (możliwość wyrobienia)

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych

  • Znajomość technik spawalniczych (preferowane certyfikaty)

  • Sprawność manualna oraz dobra kondycja fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

  • Znajomość norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy przy montażu rurociągów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie

  • Komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Oczekujemy zaangażowania oraz chęci do ciągłego rozwoju zawodowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż rurociągów zgodnie z wytycznymi projektu i zgodnie z normami oraz standardami branżowymi

  • Odcinanie, gięcie i łączenie rur

  • Montaż i instalacja zaworów, pompy i przyłączy

  • Wykonywanie spawów oraz testowanie szczelności rurociągów

  • Kontrola jakości wykonanych prac i raportowanie ewentualnych usterek

  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

  • Współpraca z innymi członkami zespołu na budowie

  • Wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem i przestrzeganie ustalonych terminów

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Jako kluczowy element naszego zespołu, oferujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla Twój wkład w sukces naszej firmy. Nasze pakiety płacowe są przejrzyste i sprawiedliwe, mające na celu zapewnienie Ci stabilności finansowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: Wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy dostęp do szkoleń i kursów, które pomogą Ci rozwijać umiejętności i poszerzać wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii lakierniczych i metod pracy.

    Praca w stabilnej firmie: Jesteśmy dumni z naszej stabilnej pozycji na rynku i długoterminowych relacji z klientami. Dołączając do nas, zyskujesz pewność zatrudnienia w firmie, która rozwija się i ceni dobre praktyki branżowe.

  • Bezpieczne środowisko pracy: Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu i środków ochrony osobistej, a także regularne szkolenia z zakresu BHP.

  • Praca nad interesującymi projektami: Jako monter rurociągów w naszej firmie, będziesz miał okazję pracować nad różnorodnymi i często wyjątkowymi projektami, które stanowią wyzwanie i pozwalają na kreatywne wykorzystanie Twoich umiejętności.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę jako monter rurociągów w firmie, która inwestuje w ludzi i technologię. Czekamy na Ciebie!