DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000 PLN/m-c
  • Firma: EWL
  • Kontakt: Sandra Czok
  • Telefon: 663 682 237
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Płock
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla Naszego klienta, przedsiębiorstwa z ponad 50-letnią tradycją w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz 141 lub 111 lub 135

Miejsce pracy: cała Polska (praca w delegacjach na różnych projektach przemysłowych np. elektrownie, huty, rafinerie)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie spoin metodami 111 lub 141 lub 135 (w zależności od posiadanych uprawnień) na obiektach przemysłowych
  • Przygotowanie stanowiska pracy

Oczekiwania Naszego klienta:

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe
  • Uprawnienia spawalnicze TUV i/lub UDT lub TDT w jednej z metod: 111, 141 lub 135
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach na terenie całej Polski

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę lub umowę zlecenie - do wyboru
  • Wynagrodzenie min 7000 zł brutto uzależnione od posiadanego doświadczenia + 25% premii miesięcznej za wyniki w pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zapewniony transport i zakwaterowanie w trakcie delegacji
  • Nagrody za wyjątkowe osiągnięcia

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 663 682 237

Masz znajomych, którzy też poszukują pracy? Poleć im naszą ofertę, posiadamy wiele projektów na terenie całego kraju!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.