DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 600 PLN/m-c
  • Firma: Workhouse4you
  • Kontakt: Wioleta
  • Telefon: 574575487
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Płońsk
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE UDT

Lokalizacja: Zdunowo, powiat Płoński, woj. mazowieckie

Stawka: 4600 zł/msc brutto + PREMIA
Wymiar pracy: Pełen etat

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • współpracę w systemie III zmianowym: 06:00-16:00, 12:00-22:00, 16:00-02:00 - grafik układany z miesięcznym wyprzedzeniem,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 4600 zł/msc brutto,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
  • karta umożliwiająca zakup obiadu,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego, rozładowywanie oraz załadowywanie towarów,
  • przemieszczanie towaru w magazynie,
  • obsługa systemu i skanera,
  • wystawianie dokumentów,
  • wydawanie surowca na produkcję,
  • prace magazynowe.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny!
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.
Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)