BRYGADZISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-3 200 EUR/m-c
  • Firma: Ideal Work Germany
  • Kontakt: Rekruter Ideal Work
  • Telefon: 799 355 540
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Radom
  • Państwo: Polska

Znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym? Lubisz pracować z ludźmi i dobrze czujesz się organizując pracę Zespołu? Pracuj z nami jako Brygadzista Zespołu do rozładunku – załadunku przesyłek kurierskich!

Wiele lokalizacji na terenie Niemiec.

• Stawka godzinowa brutto: 13-14 EUR/h + 2,5 EUR dodatku do każdej godziny

• 25% nieopodatkowanego dodatku do godzin nocnych

• Zarobki 2700-3200 EUR brutto miesięcznie

Twoje zadania:

• Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich i zwrotów

• Nadzorowanie pracy Zespołu

• Podpisywanie umów, aneksów, wniosków z pracownikami

• Ewidencja czasu pracy podległych pracowników

WYMAGANIA

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (konieczność porozumiewania się z niemieckojęzycznym personelem hali magazynowej) – warunek konieczny

• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

• Doświadczenie i gotowość do pracy fizycznej – warunek konieczny

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu Zespołem

• Gotowość wyjazdu na dłużej

• Sprawność fizyczna

ŚWIADCZENIA

Co oferujemy?

• Dodatek do każdej przepracowanej godziny + 2,5 EUR

• Zakwaterowanie w wyposażonych domach, mieszkaniach lub pensjonatach w jednoosobowym pokoju

• Pomoc w organizacji transportu do Niemiec

• Wsparcie polskich koordynatorów

• Polski Zespół w pracy

• Możliwość długotrwałej współpracy

• Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

• Opiekę medyczną Luxmed

• Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec firmowymi busami lub prywatnymi samochodami

• Wynagrodzenie wypłacane 10. dnia miesiąca

W pakiecie mamy dodatki:

• 100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

• 150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

• do 100 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Gwarantujemy również:

• 200 EUR brutto premii półrocznej (Urlaubsgeld/ Weihnachtsgeld)

• Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

• Możliwość zmiany lokalizacji – do Twojej dyspozycji mamy ponad 30 miejsc pracy w Niemczech

• Możliwość pozostania na dłużej – jeśli Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy, chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres

• Szkolenia i rozwój – zależy nam, aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić. Interesuje Cię to lub inne stanowisko pracy? Pomożemy Ci się rozwinąć!

• Stabilne miejsce pracy – gdy pracujesz za granicą, wiemy, jak ważna jest dla Ciebie stabilizacja i gwarancja pracy, które zapewniamy naszym dobrze pracującym pracownikom.