DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-9 000 PLN/m-c
  • Firma: HSS Work Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja
  • Telefon: 506115065
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Radom
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Firma dla której rekrutujemy działa aktywnie w przemyśle maszynowym, elektronicznym i transportowym. Oferuje precyzyjne części toczone, frezowane i spawane. Materiałem tych części jest stal nierdzewna oraz aluminium, ale również stal czarna, mosiądz i tworzywa sztuczne. Klientami firmy są producenci specjalistycznych urządzeń elektrotechnicznych i elektronicznych  oraz maszyn przemysłowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC oraz wykonywanie czynności produkcyjnych.

  • Samodzielne programowanie, ustawianie i realizowanie produkcji na 2 obrabiarkach. Obsługa obrabiarek 3 i 5 osiowych (do wyboru)

  • Dbanie o prawidłowy i sprawny przebieg procesu obróbki.

  • Prowadzenie i uzupełnianie przewodników produkcyjnych, kart pomiarowych, dziennych kart pracy oraz innych dokumentów obiegowych.

  • Dbanie o użytkowaną maszynę, zgłaszanie wszelkich uszkodzeń i awarii do przełożonego.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie min. 3 lata w pracy na Frezarkach CNC.

  • Znajomość systemów sinumerik i fanuc lub podobnych.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego maszynowego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

  • Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem.

  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie.

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego.

  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę lub Współpracę B2B.

  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego.

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.

  • Praca 3 zmianowa (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)