SAFETY SITE SUPERVISOR/MANAGER

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Radom
  • Państwo: Polska

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym, poszukuje osoby na stanowisko:

Safety Site Supervisor/Manager

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie standardów BHP na budowie
  • Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ppoż na terenie budowy
  • Prowadzenie szkoleń BHP i PPOŻ pracowników firm podwykonawczych
  • Koordynowanie prac pracowników i podwykonawców
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów instalacji urządzeń/infrastruktury technicznej, udział w odbiorach maszyn/urządzeń/linii na budowie
  • Przegląd i uwzględnienie standardów BHP ogłoszonych przez organy regulacyjne w państwie klienta
  • Zapewnienie świadomości i dbanie o przestrzegania wymagań BHP i PPOŻ przez podwykonawców
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz wdrażanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia standardów BHP
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków powypadkowych
  • Pełnienie funkcji wspierającej w czasie dochodzenia powypadkowego w lokalizacji klienta
  • Przeprowadzanie Oceny Ryzyka dla prac i stanowisk na terenie nadzorowanych obszarów
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z uruchomieniem mechanicznym systemów procesowych (suszarki, systemy wentylacyjne, kabiny lakiernicze, itp.) w zakładach lakierni samochodowych
  • Weryfikacja, regulacja oraz testy wyżej wymienionych systemów
  • Weryfikacja prac montażowych i instalacyjnych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Nadzór nad projektem/uruchomieniem pod kątem spełnienia wymagań terminowych oraz jakościowych
  • Raportowanie statusu realizacji projektów
  • Diagnoza i usuwanie problemów pojawiających się u klienta
  • Wprowadzanie zmian usprawniających uruchamiany system
  • Realizacja projektów dla czołowych koncernów motoryzacyjnych (producentów aut) na całym świecie

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP (zgodne z wymogami prawnymi dla pracownika służby BHP)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP na podobnym stanowisku (preferowana produkcja)
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (opcjonalnie)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość standardów systemów zarządzania BHP
  • Asertywność
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność analitycznego, logicznego i koncepcyjnego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność
  • Podatność na zmiany
  • Kreatywność
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do częstych i długotrwałych wyjazdów służbowych (praca głównie poza granicami kraju)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie
  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy