DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: O&S Computer-Soft Sp. z o.o.
  • Kontakt: Bożena Paczuła
  • Telefon: 797001693
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

O&S Computer-Soft  realizuje projekty digitalizacji od 2005 roku. Dotychczas zdigitalizowaliśmy ponad 10 mln dokumentów w obszarach: geodezyjnym, medycyny oraz infrastruktury telekomunikacyjnej. Wśród klientów, którzy zaufali doświadczeniu firmy znajdują się m.in. duże międzynarodowe przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwa krajowe oraz instytucje publiczne.

W związku z otwarciem nowego Projektu, Firma zatrudni osoby na stanowisko:

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH

Miejsce pracy: Radzionków

Zakres zadań:

·        Wprowadzanie danych do systemu informatycznego.

Wymagania:

·        Doświadczenie w wprowadzaniu danych do systemu komputerowego.

·        Znajomość  oprogramowania MS Office.

·        Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.

·        Wykształcenie min. średnie, wyższe lub wyższe w trakcie.

·        Dbałość o jakość.

·        Skrupulatność i dokładność.

·        Dobra organizacja pracy.

Zapewniamy:

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        Niekorporacyjną kulturę pracy.

·        Dogodny dojazd do pracy: bliskość węzłow komunikacyjnych oraz duży parking do dyspozycji pracowników.

·        Szkolenia podwyższające kompetencje na oferowanym stanowisku.

·        Realne możliwości decydowania o przebiegu własnej kariery i rozwoju.

W dokumentach prosimy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez O&S Computer Soft Sp. z o.o. Z siedzibą w Wałbrzychu, ul. Żwirki i Wigury 8-12, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."