DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 4 380-4 920 PLN/m-c
  • Firma: VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
  • Kontakt: Michał Frąg
  • Telefon: +48691374156
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Radzymin
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy szeroki zakres usług, w tym rekrutację, selekcję, szkolenia i doradztwo zawodowe. Przykładamy wielką staranność do sprawdzania ofert pracy przed rekrutacją pracowników. Posiadamy tylko sprawdzone propozycje pracy. Staramy się aby rekrutowani przez Nas pracownicy mieli wiarygodne i rzetelne informacje odnośnie stanowiska pracy, wynagrodzenia, warunków pracy.

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Komisjonowanie/Pakowowanie kosmetyków

Miejsce pracy: Radzymin, Polska

WYMAGANIA:

  • Nie mymagamy doświadczenia
  • Wymagamy gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Warunek konieczny: aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • Praca głównie skierowana do Kobiet

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • konfekcjonowanie produktów zgodnie z wytycznymi
  • umieszczanie gotowych produktów w opakowaniach zbiorczych
  • etykietowanie
  • obsługa maszyn przeznaczonych do konfekcji
  • praca dotyczy pakowania kosmetyków i artykułów higienicznych
  • pomoc w procesach produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie
  • szkolenie wstępne
  • stawkę godzinową 27.70 zł/h Brutto
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach

Kontakt telefoniczny:

Telefon: +48 691 374 156

Adres e-mail: [email protected], [email protected]