DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Westwing Sp. z o.o.
  • Kontakt: Anna Westwing
  • Telefon: 111111111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Robakowo
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Misją Westwing jest inspirowanie i uczynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy przybliżyć cuda handlu elektronicznego w domu i mieszkaniu naszym ponad 1,5 milionowi aktywnych klientów w 11 krajach. W ciągu zaledwie 10 lat istnienia na rynku osiągnęliśmy ponad 433 mln euro rocznego przychodu. Co ważniejsze, szansa przed nami jest ogromna.

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu (m/f/d), która będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji na terenie budynku.

Obowiązki:
  • Diagnostyka oraz prowadzenie bieżących napraw urządzeń i instalacji (m.in. pneumatycznych i hydraulicznych) oraz usuwanie awarii maszyn w zakresie mechaniki i elektryki,
  • Realizacja prac konserwacyjnych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe
  • Weryfikacja poprawności działania maszyn i urządzeń po przeprowadzonych pracach
  • Cykliczna kontrola stanu technicznego budynku
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z naprawami oraz przeglądami maszyn i urządzeń
  • Udział w procesie tworzenia harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne DTR
  • Naprawy i modernizacje instalacji wod.-kan oraz realizacja prac montażowych i naprawczych na terenie obiektu

Nasze wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu lub Technicznym na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu aparatury elektrycznej (np. bezpieczniki, styczniki, przekaźniki – zasada działania, diagnozowanie usterek) – warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej – warunek konieczny
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie atutem
  • Atutem będzie znajomość budowy maszyn transportu bliskiego
  • Znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych , mechaniki
  • Uprawnienia elektryczne do 1KV
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w branży e-commerce
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na współprace oraz rozwój
  • Możliwość współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru
  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i usprawnień technicznych
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacje (cv, referencje wraz z informacją o edukacji) z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.