REFERENT DS. PLANOWANIA PRODUKCJI Z J. NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Asistwork
  • Kontakt: Weronika Dybich
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Referent ds. planowania produkcji z j. niemieckim​

Miejsce pracy: Ruda Śląska, ul. Magazynowa

Zakres obowiązków:

  • kontrola napływających z produkcji zamówień
  • planowanie zdolności produkcyjnych (np.: maszyn)
  • planowanie dostępności materiału
  • zakładanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP (SAP)
  • przetwarzanie zleceń Klienta
  • zakładanie, edytowanie i nadzorowanie stałych danych (wraz z pozycjami magazynowymi i strukturą kosztów)
  • prowadzenie statystyk, edytowanie i ocena, włącznie z kalkulacją kosztów

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • pracę od pon do pt  8:00-16:00
  • Kafeterię MyBenefit
  • kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • pikniki rodzinne