DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fundacja Dla Was
  • Kontakt: Katarzyna Pieniak
  • Telefon: 58 500 87 28
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rumia
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik

Fundacja Dla Was ogłasza rekrutację na stanowisko:

Kierownik centrum integracji społecznej

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

• wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia preferowane na kierunkach: administracja, ekonomia, praca socjalna, resocjalizacja, psychologia, zarządzanie,

• staż pracy minimum 3 lat,

• brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

• znajomość regulacji prawnych w obszarze funkcjonowania jednostki t. j. ustawy o zatrudnieniu socjalnym, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, kodeksu pracy, ustawy o ekonomii społecznej

• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,

• umiejętność dobrej organizacji pracy,

• prawo jazdy kat. B,

• samodzielność, kreatywność, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, zdyscyplinowanie, komunikatywność, odpowiedzialność,

Zadania:

• kierowanie jednostką i reprezentowanie jej na zewnątrz,

• realizacja zadań w zakresie określonym w Statucie Centrum Integracji Społecznej

• zapewnienie funkcjonowania adekwatnej, skutecznej i efektywnej kontroli zarządczej w jednostce,

• opracowywanie sprawozdań, informacji i analiz dotyczących działalności Centrum,

• prowadzenie spraw związanych z marketingiem i promocją działalności Centrum,

• przygotowywanie dokumentów wymaganych przy pozyskiwaniu zleceń dla warsztatu działającego w ramach Centrum oraz pozyskiwanie zleceń,

• prowadzenie warsztatów zawodowych

• współdziałanie z organami, instytucjami i organizacjami w podejmowaniu przedsięwzięć zmierzających do pełnej realizacji zadań wynikających z procesu reintegracji zawodowej i społecznej

• określanie zadań i obowiązków wszystkich pracowników Centrum w tym dokonywanie okresowej oceny pracowniczej,

• nadzór nad realizacją Indywidualnych Programów Zatrudnienia Socjalnego uczestników przyjętych do Centrum

Oferujemy:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

• doświadczenie w pracy w rozwijającej się organizacji pozarządowej,

• przyjazną atmosferę,

• pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

W tytule maila prosimy wpisać: Kierownik centrum integracji społecznej