DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Argus Jakub Mejer
  • Kontakt: Argus
  • Telefon: 58 671 10 39
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rumia
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Obowiązki:
1. Tworzenie, aktualizacja, nadzór i doskonalenie dokumentacji jakościowej Systemu Zarządzania Jakością.
2. Utrzymanie i rozwój obecnych certyfikatów jakościowych (ISO 9001), wdrożenie nowych norm (ISO 14001, normy automotive).
3. Zarządzanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych, uczestnictwo w audytach zewnętrznych (certyfikujących i klientowskich).
4. Prowadzenie ewidencji niezgodności, analiza niezgodności, podejmowanie działań korygujących, zarządzanie reklamacjami.
5. Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym i dokumentacją laboratoryjną.
6. Nadzór i wykonywanie wybranych badań fizyko-chemicznych tworzyw sztucznych i analiz w laboratorium zakładowym.
7. Nadzór nad realizacją kontroli jakości dostaw, procesu produkcyjnego i wyrobów, zgodnie z wymogami klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
8. Nadzór i pomoc w planowaniu harmonogramu produkcji regranulatów z tworzyw sztucznych.
9. Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane chemiczne),
- znajomość języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie w kontroli jakości (w tym praca z systemami jakości / w laboratorium),
- prawo jazdy kategorii B,
- dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
- umiejętności analityczne,
- zaangażowanie, dokładność i dobra organizacja pracy,
- samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie OD ZARAZ,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- umowę o pracę.

Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy [email protected]. Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.