DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Ideo Sp. z o.o
  • Kontakt: Ewelina
  • Telefon: 178602186
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rzeszów
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Ideo Sp. z o.o. nie czekaj, dołącz do nas!

Ideo to zespół ponad 250 prawdziwych pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach. Wspólnie realizujemy projekty, które zdobywają uznanie wśród Klientów w Polsce jak i zagranicą z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Wdrażamy zarówno strony internetowe, jak i dedykowane aplikacje webowe np. portale informacyjne, Intranety, platformy e-Commerce / B2B, System Obiegu Dokumentów, platformy e-Learningowe, programy lojalnościowe oraz wiele innych.

Chcemy wciąż rozwijać się i być miejscem, w którym i Ty zrealizujesz swoje zawodowe ambicje.

Obecnie do naszego Działu Finansowego poszukujemy kandydatki/kandydatka na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13

Praca stacjonarna

Pełny etat

Zakres obowiązków:

·         Bieżące i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki z branży IT (faktury zakupowe związane z bieżącą działalnością spółki, bieżąca kontrola kont rozrachunkowych oraz rejestrów),

·         Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

·         Zamykanie miesiąca (sporządzenie zaliczki na CIT oraz deklaracji VAT/JPK_VAT7),

·         Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z przepisami o rachunkowości, sporządzanie deklaracji podatkowych, kwartalnych raportów finansowych oraz innych zestawień i analiz zgodnie z potrzebami Spółki,

·         Obsługa sprawozdawczości do GUS/NBP,

·         Reprezentowanie Firmy przed instytucjami zewnętrznymi (organy podatkowe, ZUS, GUS etc.),

·         Współpraca z pozostałymi działami Spółki.

Oczekiwania:

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),

·         Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości,

·         Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

·         Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel,

·         Znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów CIT i VAT,

·         Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,

·         Skrupulatność, dokładność, terminowość,

·         Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,

·         Chęć rozwoju i poszerzania zakresu wiedzy i umiejętności,

·         Szerokie spojrzenie na całość działalności firmy z księgowego punktu widzenia.

Co oferujemy:

·         Pracę na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

·         Wsparcie w postaci asystenta ds. księgowości,

·         Możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową,

·         Zaplanowaną ścieżkę rozwoju, dającą awans na stanowisko Głównego Księgowego,

·         Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu,

·         Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

·         Możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),

·         Przytulne biuro – jesteśmy zwolennikami zieleni, nie obowiązuje u nas dress code, a w naszej kuchni można do woli korzystać z kawy/herbaty i innych przekąsek,

·         Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, zakupu sprzętu i inne,

·         Przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o. o."