MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rzeszów
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Pracuj w rzetelnej firmie, która dostarcza klientom kompleksowe usługi logistyczne, indywidualnie dostosowane do ich potrzeb. Specjalizuje się w obszarach takich, jak: magazynowanie, usługi magazynowe, transport, logistyka, doradztwo logistyczne i inne.

Jako pracownik magazynu w Rzeszowie, będziesz odpowiedzialny za rozładunek i załadunek towaru, obsługę wózka widłowego oraz wykonywanie różnorodnych prac magazynowych. Twoja praca będzie miała kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania zespołu i procesu logistycznego.

Na tym stanowisku niezbędne jest posiadanie uprawnień UDT.

Dostosujemy szkolenia stanowiskowe i wynagordzenie do Twojego doświadczenia. Będziesz pracować na 3 zmiany w godzinach 6-14, 10-18,12-20,14-22,22-6,0-8,2-10.

Co ważne – weekendy masz dla siebie! Magazyn w Rzeszowie działa od poniedziałku do piątku, jedynie w przypadku większych zamówień zaoferujemy Ci pracę w weekendy. Oczywiście dodatkowo za to zarobisz!

Jeśli jesteś gotowa/y podjąć wyzwanie i dołączyć do zgranego zespołu, nie zwlekaj! Podziel się swoimi danymi kontaktowymi, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić pełne informacje na temat stanowiska i omówić możliwość zatrudnienia. Dołącz do nas, aby cieszyć się wysokimi zarobkami oraz przyjemną atmosferą w miejscu pracy!

Informacje o wakacie:

  • Umowa o pracę tymczasową - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

  • Wynagrodzenie: 4600 brutto (zależne od doświadczenia)

  • Premie uznaniowe

  • Praca od poniedziałku do piątku, czasami w weekendy, w systemie 3-zmianowym

  • Szkolenia stanowiskowe i BHP

  • Możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie u klienta

  • Wsparcie konsultantów OTTO

  • Rekrutację on-line

  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • PEWNE ZATRUDNIENIE W STABILNEJ FIRMIE

Zakres Zadań:

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Obsługa wózka widłowego

  • Kompletacja

  • Etykietowanie

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki UDT

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie

Zgłoś się już teraz! Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, aby przekazać więcej informacji. A jeżeli zależy Ci na czasie, zadzwoń!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.