DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-4 000 PLN/m-c
  • Firma: AMJ POLAND sp. z o.o.
  • Kontakt: Monika Jucha
  • Telefon: 603437078
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rzeszów
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Poszukujemy osoby z umiejętnościami montersko-ślusarskimi do pracy na terenie Rzeszowa w godzinach 6.30 - 14.30

Zakres obowiązków:

  • prace ślusarsko-monterskie

  • renowacja, remonty maszyn

  • pomoc w pracach związanych z montażem maszyn mechanicznych,

  • ogólne prace ślusarskie (wiercenie, gwintowanie przy pomocy elektro-narzędzi, cięcie, przecinanie metali

  • pracę w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości pow. 3 m.

- doświadczenie w pracy z elektronarzędziami: szlifierka, wiertarka, wkrętarka, itp.

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Forma zatrudnienia do wyboru: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B Stabilną/długofalową pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Atrakcyjne zarobki + premie

Możliwość uzyskania uprawnień.