MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rzeszów
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska

Firma Unicall brand of Natural Pharmaceuticals zajmuje się działalnością związaną z telefoniczną obsługą klienta.
Obecnie jesteśmy jedną z większych europejskich firm działających w tej branży i wraz z rozwojem naszego biura w Rzeszowie poszukujemy do naszego zespołu nowych Specjalistów ds. kontaktów z Klientami.

Gwarantujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością szybkiego przejścia na umowę o pracę),
- Konkurencyjną stawkę 20 zł brutto za godzinę oraz atrakcyjne systemy premiowe,
- Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach takich, jakie zadeklarujesz (9:00-17:00 lub 13:00-21:00),
- Przyjazną atmosferę w stabilnej firmie,

- Szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz podnoszących kwalifikacje.

Szukamy osób:
- Stawiających na rozwój zawodowy jak i osobisty,
- Zainteresowanych dłuższą współpracą,

- Chcących zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności,
- Lubiących pracować z ludźmi,
- Pewnych siebie i komunikatywnych.

W tej pracy będziesz odpowiedzialny za:
- Telefoniczny kontakt z Klientami,
- Przedstawianie ofert produktów i usług,
- Realizację celów sprzedażowych,
- Budowanie pozytywnej relacji z Klientami.

Wyślij do nas swoje CV na adres [email protected], zadzwoń 697313444, lub odwiedź nas w naszym biurze ul. Rejtana 36, budynek Conres, 3 piętro (w godzinach 9-17).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dane osobowe przetwarzana będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody do-tyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 28, 02-67 Warszawa. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.