DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-12 000 PLN/m-c
  • Firma: NOVA Energy
  • Kontakt: Anna Nadobna
  • Telefon: 71 726 66 66
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Siechnice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Jesteśmy NOVA Energy. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła na terenie Beneluxu i Polski.

Możemy zaoferować Ci stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w bardzo sympatycznym i pomocnym zespole.

Zapewnimy Ci zestaw potrzebnych narzędzi, wszelki trening oraz pomoc ze strony zespołu, aby dobrze Ci się u nas pracowało. Zapraszamy do kontaktu - to nic nie kosztuje, a może Ci się u nas spodoba. Wystarczy, że do nas zadzwonisz: 71 726 66 66 lub wyślesz wiadomość na adres [email protected]

Twoje zadania:

✓ Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie

✓ Instalacja konstrukcji, montaż paneli PV oraz pozostałych komponentów

Nasze wymagania:

✓ Zdolności techniczne, manualne

✓ Estetyczne i dokładne wykonywanie prac

✓ Prowadzenie robót montażowych zgodnie z harmonogramem i projektem

✓ Bieżące raportowanie realizacji prac

✓ Wypełnianie dokumentacji pomontażowej (protokoły, zdjęcia)

✓ Współpraca z pozostałymi członkami ekipy montażowej

✓ Mile widziane aktualne badania do pracy na wysokości

Oferujemy:

✓ Stałą pracę w okolicach Wrocławia oraz możliwość wyjazdów do Belgii

✓ Narzędzia do pracy

✓ Możliwość wyboru formy zatrudnienia

✓ Pełne przeszkolenie i wsparcie zespołu

✓ Świetną atmosferę

✓ Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do umiejętności

✓ Prowizje za wykonane prace

Wyślij CV, samą wiadomość lub poprostu zadzwoń.