DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Solutions 30
  • Kontakt: Solutions 30
  • Telefon: +48512810831
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Twoje zadania:

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych spółek prawa handlowego zgodnie z ustawą o rachunkowości.
  • Kontrola faktur i umów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym.
  • Weryfikacja, rozliczanie oraz bieżąca kontrola zapisów na kontach księgi głównej.
  • Analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych (uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi)
  • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca/roku
  • Współpraca z działem kadr i płac (weryfikowanie księgowań list płac) oraz specjalistami z innych dziedzin
  • Sporządzanie deklaracji VAT, JPK
  • Przygotowywanie przelewów bankowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Biegła, praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych.
  • Znajomość oprogramowania CDN XL będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z analiz na potrzeby biznesu.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Chęć rozwoju i nabywania nowej wiedzy.
  • Sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju w grupie spółek należącej do europejskiego lidera.
  • Możliwości nabycia nowych umiejętności z zakresu finansów i księgowości.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Jeśli nasza propozycja wydaje Ci się interesująca, czekamy na kontakt!

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce.

Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110 moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Wschód Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.