DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: STAFFING PRO SP. Z O.O
  • Kontakt: STAFFING PRO
  • Telefon: 717575010
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Automatyk
  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196, dla jednego ze swoich klientów poszukuje:

Inżynier Automatyk

Zakres obowiązków / opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego w zakresie automatyki przemysłowej.
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek na liniach produkcyjnych.
  • Modyfikowanie istniejącej infrastruktury automatyki w celu uzyskania optymalnej wydajności i zminimalizowania przestojów.
  • Programowanie sterowników PLC (Allen Bradley, Siemens, Omron, Fanuc) oraz paneli HMI i systemów SCADA (InTouch, WinCC, FactoryTalk, ProFace).
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych i dobór rozwiązań technicznych (oprogramowanie, sprzęt, sieć) dla nowych maszyn.
  • Wdrażanie i testowanie dostarczonych systemów sterowania procesami.
  • Wdrażanie usprawnień procesów na liniach produkcyjnych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Wymagania konieczne:

  • Praktyczna umiejętność programowania, modernizacji i uruchamiania systemów PLC / SCADA.
  • Znajomość przynajmniej jednego ze środowisk programistycznych: SIMATIC STEP 7 + WinCC (Siemens), RSLogix 5000 + FactoryTalk (Rockwell Automation), InTouch (Platforma WonderWare).
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych. Umiejętność ich tworzenia będzie dodatkowym atutem (AutoCAD, ePLAN).
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki / pneumatyki / hydrauliki.
  • Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany (pon. - pt.)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • program poleceń pracowniczych
  • nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za wspieranie wartości firmy
  • dofinansowanie karty Multisport
  • opieka medyczna
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • pakiet socjalny
  • pyszny gorący posiłek
  • koleżeńską atmosferę w pracy
  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe

APLIKUJ: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Inzynier-Automatyk/95293/joober?lang=pl