DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PRO-EDU Sp.j.
  • Kontakt: Dominik Karmazyn
  • Telefon: 468113407
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Wykładowca

Centrum Kształcenia "PRO-EDU" jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego i praktycznego realizującą działalność szkoleniową. Nasza oferta skierowana jest zwłaszcza do tych, którzy pragną poszerzyć, uzupełnić i nabyć nowe kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności i kompetencje. Aktywnie współpracujemy m.in., z firmami, Urzędami Pracy oraz agencjami pośrednictwa pracy, dając możliwość przekwalifikowania się oraz zdobycia nowych kwalifikacji i uprawnień obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stanowisko:

Trener/Wykładowca w zakresie szkoleń UDT
(wózki widłowe, podesty, HDS, suwnice itp.)

Zakres zadań:

·         prowadzenie szkoleń/kursów - zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu obsługi

          poszczególnych urządzeń wg ustalonego harmonogramu,

·         bieżący kontakt z uczestnikami szkoleń,

·         prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,

·         monitorowanie frekwencji uczestników szkoleń,

·         kompletacja dokumentacji po zakończonym szkoleniu,

·         obecność na egzaminie przed Urzędem Dozoru Technicznego (opcjonalnie)

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie,

·         posiadanie kwalifikacji i doświadczenia w prowadzeniu szkoleń/kursów,

·         posiadanie uprawnień UDT w zakresie poszczególnych urządzeń,

·         prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        umowę zlecenie/wystawienie faktury w przypadku osób prowadzących działalność,

·        pomoc na każdym etapie realizacji szkoleń,

·        wystawienie referencji,

·        możliwość zdobycia kolejnego doświadczenia w zakresie prowadzonych szkoleń,

·        możliwość długofalowej współpracy.

Aplikacje w postaci min. CV prosimy składać na adres mailowy - [email protected]

lub bezpośrednio w siedzibie firmy.

Zapraszamy!!!